top of page

 STORY 

"VŽDY KDYŽ TVOŘÍM NOVÉ CVIKY A SESTAVY, POUŽÍVÁM VŠE CO VE MĚ JE, ABYCH SVŮJ POHYB PROMĚNILA NA PŘÍBĚH"

 

- Nicole Winhoffer

Nicole Winhoffer je světoznámá fitness umělkyně, která kombinuje tvůrčí umění vnitřního projevu a fitness.

Její individuální přístup umožňuje každému klientovi nejen objevovat, ale i přijímat jeho vlastní sílu a vášeň. Prostřednictvím neustálé zvědavosti k neznámému je Nicole inspirovaná k tvoření nového způsobu jak spojit fakt, vědu, umění a energii pohybu.

 MEET NICOLE 

 THE CREATOR 
MEET NICOLE
"HLEDALA JSEM NĚCO, CO JEŠTĚ NIKDO NIKDY PŘEDTÍM NEDĚLAL"

- Nicole Winhoffer

"Narodila jsem se v NYC, moje máma je z Filipín a otec z Německa. Atletika patřila v naší rodině ke každodenním rituálům: od raného věku jsem byla vedena k tanci, potápění, plavání a sledovala jak moji dva bratři na hřišti hrají fotbal. Tanec byl vždy má vášeň a časem do mě vnikl, protože jsem zjistila, že je to jediný způsob sportu, u kterého můžu svými pohyby vyjádřit to, co cítím a zůstanu stále fit. Ve svých 17 letech jsem navštívila svou první show na Broadwayi.

Inspirována uměním, tancem, módou a hudbou jsem vytvořila kreativní fitness metodu, inovativní a netradiční. Hledala jsem něco, co se ještě niko nikdy předtím nedělal, kombinuji své znalosti těla, tanec, sport, anatomii a výchovní praktiky zaměřené na čakry, akupunkturních bodů a energii pohybu. NW Method hraje velkou roli v trénování několika slavných těl osobností světového průmyslu, například Madonna, Mya, Stella McCartney, Steven Klein, Nicki Minaj, Beyoncé, Shakira nebo Kate Hudson.

Od roku 2010 do roku 2014 jsem byla kreativní ředitelka Hard Candy Fitness, konkrétně programu "Addicted to Sweat", který jsem vytvořila společně s Madonnou tak, aby naše tréninky byly přístupné všem úrovním fitness. Během tohoto období jsem pomohla otevřít 8 poboček Hard Candy Fitness po celém světe. Současně jsem zaučovala trenéry do "Addicted to Sweat" programu.

Koncem roku 2014 jsem se stala hlavní ambasadorkou nového celosvětového sportovního programu pro ženy s Adidas, který vytvořila Stella McCartney.

Tím že jsem tvrdě pracovala a věřila sama v sebe mě dostalo až tam, kde jsem dnes. Vždy posouvám hranice fitness a usiluji o nastavení zcela nového standartu fitness 21 století. Přes pohyb chci inspirovat ostatní, chci aby si splnili své sny a vést je k lepší, vyvážené a krásné já.

Love Yourself!"

- Nicole Winhoffer

 MEET DANIEL 

 THE TRAINER 
MEET DANIEL
Uprav-IMG_4310.jpg
"JDI NA TO TVRDĚ NEBO JDI DOMŮ"

- Madonna

Daniel Hampel je jediný vyškolený trenér NW Method v Evropě.

 

Daniel Hampel pochází z Opavy, ke cvičení byl veden již od malička. Jeho máma - Jarmila Hamplová patřila mezi první lektorky aerobiku z okolí Opavska. V raném věku se věnoval latinsko-americkým tancům, kde nasbíral řadu úspěchů (viz níže).

V roce 2010 se stal Lektorem aerobiku I. stupně, kdy úspěšně složil zkoušky v Praze u zakladatelky České školy aerobiku Heleny Jarkovské. Tentýž rok získal certifikát FLOWIN® Basic a FLOWINTONIC®, také certifikát Zumba® a Zumba® Gold.

V roce 2013 byl Daniel kontaktován manažerem zpěvačky Madonny aby se zúčastnil slavnostního otevření Madonniného fitka Hard Candy Fitness v Berlíně. Součástí slavnostího otevřená bylo i školení programu Addicted to Sweat, který založila Madonna společně s její tehdejší osobní trenérkou Nicole Winhoffer jen a pouze pro síť fit center Hard Candy a vybrané lektory. Součástí programu je například cvičení s ručníkem nebo lekce s židlí.

Během těchto dnů se poprvé setkal a seznámil s Nicole Winhoffer. Ta si ho později v roce 2015 pozvala na zatím první a jediné školení její fitness metody NW.

Metoda je založena na základě osobních tréninků, které Nicole nabízela nejen zpěvačce Madonně, ale také Beyoncé, Shakiře, herečce Kate Hudson nebo návrhářce Stelle McCartney.

Od roku 2018 Daniel Hampel nabízí také zcela nový druh skupinového cvičení v ČR, a to POUND.

Každý den vede skupinové lekce ve Fit centru MANDALA, které založila jeho máma Jarmila Hamplová v roce 2003. Zde vede skupinové lekce od roku 2010. Krom toho také pořádá různé promo akce, fitness workshopy nebo venkovní cvičení. Několikrát do roka vede také lekce ve Fitness Kotva v Praze.

bottom of page